O przerdzewieniu, wellbeing i nie tylko – PCS na konferencji trenersko-coachingowej PROFECTUS

Już 7-8 listopada odbędzie się kolejna edycja konferencji trenersko-coachingowej Profectus pod hasłem “Jak wspierać zdrowie psychiczne w sieci i w życiu”. Podczas konferencji, którą Podkarpackie Centrum Szkoleniowe obejmuje patronatem medialnym, nasza trener Magdalena Popek poprowadzi warsztat „PRZERDZEWIENIE ZAWODOWE – JAK ROZWIJAĆ EFEKTYWNOŚĆ I WELLBEING MŁODYCH PRACOWNIKÓW?”. Dowiedz się więcej o warsztacie i skorzystaj z wygodnej formy online. 

Jak rozwijać potencjał młodych pracowników? Jak poradzić sobie z konfliktami pokoleniowymi w zespole? Jaką rolę odgrywa manager w budowaniu dobrostanu pracowników? Jak rozwijać wellbeing pracowników? Czym jest przerdzewienie zawodowe młodych pracowników? Między innymi na te powyższe 5 pytań odpowiemy na naszym warsztacie.

Czym jest tytułowy “wellbeing?”

O wiele więcej niż zwykłym brakiem choroby. To dobrostan, w którym człowiek, podnosząc się ponad poziom zerowy, może się rozwijać, realizować własne możliwości i pasje. Zarządzanie zespołami zróżnicowanymi wiekowo i pokoleniowo wymaga wysokiego poziomu wrażliwości i wiedzy dotyczącej potrzeb, oczekiwań, wartości pracowników w zależności od ich przynależności do konkretnej grupy pokoleniowej. Wymaga od managera wejścia w rolę badacza, który ze szkłem powiększającym przygląda się dynamicznym zjawiskom dziejącym się w zespole i elastycznie na nie reaguje.

Dla kogo warsztat będzie strzałem w dziesiątkę? 

Warsztat jest w szczególny sposób kierowany do osób zainteresowanych tematem komunikacji międzypokoleniowej, zarówno managerom, trenerom i wszystkim chcącym rozwinąć wiedzę oraz umiejętności dotyczące komunikacji międzypokoleniowej w zespołach.

Jak skorzystają uczestnicy podczas naszego warsztatu?

  • rozwiną wiedzę o mechanizmach dynamiki zespołów z uwzględnieniem różnic pokoleniowych, potrzeb, oczekiwań i specyfiki pracy grup pokoleniowych oraz mechanizmów wypalenia i przerdzewienia zawodowego młodych pracowników,
  • będą doskonalić kompetencje komunikowania własnych granic, emocji i oczekiwań oraz dostrzegania sygnałów wypalania i przerdzewienia w zespołach pracowniczych,
  • zrozumieją rolę własnych emocji i emocji członków zespołu w zakresie wypalenia, przerdzewienia i strategii działania.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Konferencja odbędzie się 7-8.11.2020 r. w formie online.

Zapisy: https://www.konferencjaprofectus.pl/zapisyform/ 

Close