Trening autoprezentacji 19.03.2020 – Rzeszów

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Trening autoprezentacji, który jest drugą odsłoną szkoleń otwartych w ramach Biznesowych Treningów Interpersonalnych już 19.03.2020 r.

Podobnie jak w pierwszej odsłonie, trening autoprezentacji odbędzie się w siedzibie Podkarpackiego Centrum Szkoleniowego – Al. Armii Krajowej 20/12 w Rzeszowie.

Chociaż wystąpienia publiczne kojarzą się nam z dużą sceną, w rzeczywistości każdy z nas mierzy się z nimi na co dzień. Dlatego właśnie naszym celem jest wsparcie Państwa a komfortowym i bezstresowym prezentowaniu:

Podczas treningu autoprezentacji:

  • Poznasz swój indywidualny styl prezentowania
  • Ponadto trzymasz informację zwrotną o swoich mocnych stronach i pogłębisz wiedzę na temat różnych stylów prowadzenia spotkań i prezentowania treści
  • Dodatkowo rozwiniesz świadomość własnych stresorów i opracujesz indywidualne metody rozpracowywania swojego stresu związanego z wystąpieniami publicznymi

Dla kogo jest to szkolenie?

Podobnie jak nasze pierwsze szkolenie, warsztat dedykowany jest wszystkim osobom pragnącym rozwinąć swoje umiejętności związane z prezentowaniem. Obejmie zarówno przygotowanie merytoryczne treści, poprzez wystąpienie i świadomość własnych kompetencji autoprezentacyjnych.

Nieważne, czy jesteś przedsiębiorcą, pełnoetatowym rodzicem, freelancerem czy pracujesz na etacie – każdy człowiek, na różnych etapach swojego życia, mierzy się z koniecznością prezentowania siebie, efektów swojej pracy lub własnego przedsiębiorstwa. Dlatego trening autoprezentacji to bardzo dobre rozwiązanie! Jak zrobić to z opanowaniem, klasą i we własnym, indywidualnym stylu? Odpowiesz sobie na to pytanie już w marcu.

Trener treningu autoprezentacji:

Magdalena Popek – Psycholog, certyfikowany trener biznesu i rozwoju osobistego w Podkarpackim Centrum Szkoleniowym, doktorantka z zakresu komunikacji społecznej i nauki o mediach, nauczyciel akademicki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Psychologia w zarządzaniu, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wykładowca podkarpackiego Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego, doradca zawodowy.

Absolwentka psychologii stosowanej UJ oraz Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada bogate doświadczenie szkoleniowe oraz konferencyjne, program szkoleniowy przygotowany pod jej okiem jest zawsze dostosowany do potrzeb Klientów. Profesjonalnie zajmuje się tematem psychologii w biznesie: komunikacji, planowania, motywowania, budowania pewności siebie i radzenia sobie ze stresem.

Pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi.

Termin: 19.03.2020 r.

Godzina: 17:00 – 20:00

Miejsce: Al. Armii Krajowej 20/12 (wejście do sali szkoleniowej od tyłu budynku)

Koszt: 170 zł brutto

Zapisy:

https://app.evenea.pl/event/pcs-autoprezentacja

Close