I Kongres Kobieto Wyjdź Przed Szereg

W ten weekend mieliśmy przyjemność wystąpić w trakcie wydarzenia I Kongres Kobieto Wyjdź Przed Szereg | Beauty Expo! Magda wystąpiła w roli prelegentki i opowiedziała o wielozadaniowości współczesnych kobiet. Dodatkowo, dorzuciła kilka groszy do w panelu dyskusyjnym dotyczącym porażek.

Adam natomiast reprezentował Podkarpackie Centrum Szkoleniowe na Targach Beauty Expo jako wsparcie rozwoju osobistego i zawodowego naszych kochanych Klientek.

W marcu mogą Państwo skorzystać ze zniżek na nasze szkolenia otwarte z zakresu autoprezentacji, zarządzania sobą w czasie i efektywnej komunikacji ze zniżką -15% z kodem rabatowym: kongreskobiet2020.

Dziękujemy za świetną organizację!

View this post on Instagram

W weekend mieliśmy z Adamem okazję i ogromną przyjemność być na wielkim wydarzeniu rozwojowym dla kobiet – na Kongresie Kobiet jako wystawcy oraz ja w roli prelegenki. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam poznać wielu wspaniałych ludzi, posłuchać ciekawych i wartościowych prelekcji, zaś podczas panelu dyskusyjnego rozmawiałyśmy o konkurowaniu i współpracy, radzeniu sobie z porażkami i roli ludzi w przechodzeniu przez trudne chwile. Moje podejście do biznesu ewoluuje i dzięki takim eventom wlasnie się w tym moim nowym, zaktualizowanym światopoglądzie utwierdzam. A mianowicie kilka lat temu uważałam, że dobry i efektywny biznes trzeba robić stereotypowo "po męsku", twardo, naparzając na cel, że wszystko, co ten biznes zmiękcza (sukienka?! W życiu! Tylko spodnie w kant, koszula i szpilki!), sprawia, że tracimy na profesjonalizmie. Uwierzcie mi, naprawdę nie wiem skąd takie przekonanie, tak stereotypowe się we mnie wzięło. 🤷‍♀️ Na szczęście biznes na szpilkach może być naprawdę konkretny i, jakie było moje pozytywne zaskoczenie, swobodniej i bardziej autentycznie jest mi chyba właśnie w tym biznesie, w którym po prostu mogę być sobą, bo przecież, jak powiedziały koleżanki panelistki – ludzie kupują NAS i NASZE usługi, więc skoro tak jest, to po co udawać kogoś, kim się nie jest. Nie jest to może nic innowacyjnego, ale powiem Wam, że w momencie, w którym dalam sobie przyzwolenie do bycia naturalną, poczułam mega satysfakcję i wyjęłam przysłowiowy kij z pewnej części ciała. I o tym też trochę mówiłam podczas mojej prelekcji – o wielozadaniowości, o tym że nie musimy się cisnąć i nie musimy być perfekcjonistkami, o mnogości ról, w których jesteśmy każdego dnia i konfliktach w roli i pomiędzy rolami, o tym że czasami dobrze jest zmierzyć się z własnymi oczekiwaniami wobec naszych ról. Rozkminiajmy nasze przekonania wobec ról, w których jesteśmy, rozprawiajmy się z takimi, które nas hamują i sabotują. I co najważniejsze – doceniajmy naszą wielozadaniowość, bo to naprawdę ogromna praca każdego dnia 💕 bardzo dziękuję za to wspaniałe wydarzenie i za to, że mogłam być jego częścią 🥂

A post shared by Magdalena Popek (@psychologia_w_pracy) on

Close