Trening zarządzania sobą w czasie – 12.03.2020 – zapisy otwarte

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie otwarte, które odbędzie się w Rzeszowie w marcu 2020. W tym miesiącu realizowane będą 3. Pierwsze z nich dedykowane jest wszystkim osobom, dla których czas stanowi wyzwanie.

W jaki sposób? Jeżeli czujesz, że czas wymyka Ci się spod kontroli, podejmujesz się wielu działań, których nie dopilnowujesz lub dobrze i sprawnie zarządzasz sobą w czasie, ale Twój balans pomiędzy aktywnością zawodową i czasem prywatnym stanowi dla Ciebie duże wyzwanie – to szkolenie jest dla Ciebie.

Bilety: https://app.evenea.pl/event/pcs-zarzadzaniesobawczasie/

Podczas szkolenia:

• Poznasz i przećwiczysz techniki balansowania pomiędzy swoimi celami
• Wzmocnisz umiejętność wyznaczania priorytetów i bardziej satysfakcjonującego radzenia sobie w sytuacjach
• Rozwiniesz umiejętność skutecznego planowania opartego na wartościach

Podczas szkolenia omówimy metody sprawnego i efektywnego zarządzania sobą w czasie pracy i czasie wolnym.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie otwarte odbędzie się w naszej nowej siedzibie w Rzeszowie (przy al. Armii Krajowej 20/12), dedykowane jest wszystkim osobom pragnącym usprawnić umiejętności zarządzania swoimi zadaniami w czasie. Nieważne, czy jesteś przedsiębiorcą, pełnoetatowym rodzicem, freelancerem czy pracujesz na etacie. Jeśli czujesz, że czas Ci ucieka i chciał/abyś spędzać go sensownie i bardziej świadomie – to szkolenie jest dla Ciebie.

Trener:
Psychologia w pracy – Magdalena Popek

Psycholog, certyfikowany trener biznesu i rozwoju osobistego w Podkarpackie Centrum Szkoleniowe, doktorantka z zakresu komunikacji społecznej i nauki o mediach, nauczyciel akademicki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Psychologia w zarządzaniu, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wykładowca podkarpackiego Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego, doradca zawodowy.
Absolwentka psychologii stosowanej UJ oraz Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada bogate doświadczenie szkoleniowe oraz konferencyjne, program szkoleniowy przygotowany pod jej okiem jest zawsze dostosowany do potrzeb Klientów. Na sali szkoleniowej spędziła jako trener indywidualny ponad 1500 godzin.

Profesjonalnie zajmuje się tematem psychologii w biznesie: komunikacji, planowania, motywowania, budowania pewności siebie i radzenia sobie ze stresem.

Termin: 12.03.2020 r.
Godzina: 17:00 – 20:00
Miejsce: Al. Armii Krajowej 20/12 (wejście do sali szkoleniowej od tyłu budynku)
Koszt: 170 zł brutto

Bilety: https://app.evenea.pl/event/pcs-zarzadzaniesobawczasie/

Cena obejmuje:
3 godziny zegarowe szkolenia
Materiały papierowe
Przerwę kawową
Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia
Limit grupy: 10 osób – pracujemy w kameralnych grupach, co gwarantuje większą efektywność

Masz pytania? Nie załapałeś się na szkolenie? Skontaktuj się z nami, coś poradzimy!

Close