IV Podkarpacka Konferencja Młodych Naukowców – pasja a wypalenie

16.11.2018r. mieliśmy przyjemność wygłosić wykład na IV Podkarpackiej Konferencji Młodych Naukowców na Politechnice Rzeszowskiej.

Prelekcja Magdy dotyczyła stresu i pasji oraz zarabiania pieniędzy na tym, co kochamy robić w kontekście wypalania się.

Diagnozowaliśmy nasz styl radzenia sobie ze stresem, dyskutowaliśmy o tym, czy faktycznie “znajdując pracę, którą się kocha, człowiek nie przepracowuje ani jednego dnia w życiu”, co gdy nasza pasja zmienia się w pracę zarobkową i jak uregulować wtedy naszą relację z własną pracą/pasją.

Cytując słuchacza Wojtka, który wspaniale odpowiedział na jedno z pytań – “Dobrze, żeby praca była naszą pasją, ale nie jedyną” 

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i zaufanie, polecamy się na przyszłość 💎

View this post on Instagram

Żyjemy, żyjemy, ale ledwo 😉 co za młyn, sezon w pełni, naparzamy kilometry i nie mam sił, żeby na bieżąco pisać w social media! W przyszłym tygodniu do Was wracam, najpierw trzeba będzie się wyspać i przetrwać jeszcze jeden weekend ale obiecuję powrót z wpisami i nową energią 💜 dzisiaj mieliśmy przyjemność prowadzić wykład na Podkarpackiej Konferencji Młodych Naukowców na Politechnice Rzeszowskiej – stres, wypalenie i przerdzewienie zawodowe nam niestraszne 😍 #trener #szkolenia_pcs #szkolenia #psychologia #biznes #rozwoj #rozwojosobisty #work #konferencja #worklifebalance #stres #rzeszow #prawie #weekend #dziekujemy #politechnikarzeszowska #friday #goals #softskills #pokojpsychologa

A post shared by Magdalena Popek (@pokojpsychologa.pl) on

Close