Zachowania ryzykowne związane ze sferą seksualną

Cieszę się, kiedy nasi Partnerzy zapraszają nas na kolejne szkolenia i warsztaty. Dla mnie osobiście jest to dowód na to, że to, co robię ma sens i niesie ze sobą jakąś wartość. Sensem mojej pracy jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz pomoc w poszerzaniu horyzontów i możliwości uczestników moich szkoleń.

Jednym z miejsc, do których uwielbiam wracać, jest szkoła w Zamościu, gdzie miałam zaszczyt prowadzić już kilkukrotnie warsztaty dla uczniów i szkolenie dla kadry pedagogicznej. To miejsce, w którym bardzo dużo się dzieje i mam nadzieję na powrót.

W tym roku rozmawialiśmy o zachowaniach ryzykownych związanych ze sferą seksualną i o przemocy rówieśniczej.

Do zobaczenia!

Opublikowany przez Podkarpackie Centrum Szkoleniowe Poniedziałek, 11 czerwca 2018

– Magdalena Popek